PROGRAMUL COMPLET al Târgului de Crăciun! Deschid Antonia şi Proviancialii, urmează Loredana, The Motans, Keo, GUESS WHO…

De vineri începe Târgul de Crăciun la Neamţ şi dacă până acum se cunoşteau doar numele cap de afiş din prima zi (Antonia şi Provincialii), iată că publicăm PROGRAMUL INTEGRAL făcut public, de puţin timp, de Carmen Saeculare:

PROGRAM
TÂRGUL DE CRĂCIUN DE LA NEAMȚ, ediția a IV-a
13 decembrie 2019 – 5 ianuarie 2020

Vineri, 13 decembrie 2019 – ora 18.00
PROVINCIALII
Grupul “Floare de Colț”
Elevii Școlii Populare de Arte, clasa de canto muzică ușoară
ANTONIA

Sâmbătă, 14 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii „ARTIS”
MARK STAM
LOREDANA

Duminică, 15 decembrie 2019 – ora 18.00
Trupa ATN
Trupa Andante
THE MOTANS

Luni, 16 decembrie 2019 – ora 18.00
Roxy s Musical Team
LOS ANONIMOS

Marți, 17 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația „Melisma|
Ansamblul Folcloric “Comorile Neamțului”
ALEXANDRU BRĂDĂȚAN
GRIGORE GHERMAN

Miercuri, 18 decembrie 2019 –ora 18.00
Liceul de Artă ,,Victor Brauner ” Piatra Neamț
ELENA IONESCU

Joi, 19 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii „Allegria”
ADINA (HEAVEN)

Vineri, 20 decembrie 2019 –ora 18.00
Ansamblul folcloric “Dor Vânatorean”
Clubul „Cantus Art”
GLANCE

Sâmbătă, 21 decembrie 2019 – ora 18.00
Rubi’Ma Music Art
ANDA ADAM

Duminică, 22 decembrie 2019 – ora 18.00
Caravana lui Moș Crăciun
RICARDO CARIA

Luni, 23 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii “Allegria”
Clubul „Pinochio”
Isabela Chitoșca
NARCISA SUCIU

Marți, 24 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul ,,Floare de colț”
Sînziana Oșlobanu
NICOLE CHERRY

Miercuri, 25 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul Urmașii lui Ștefan Vodă Târgu Neamț
Alice Prundu
KEO

Joi, 26 decembrie 2019 – ora 18.00
Gașca Zurli
GUESS WHO & BAND

Vineri, 27 decembrie 2019 – ora 17.00
Festivalul de Datini și Obiceiuri ,,Steaua sus Răsare”

Sâmbătă, 28 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația “Eu cred”
VALI CRĂCIUNESCU

Duminică, 29 decembrie 2019 – ora 18.00
Elevii Școlii Populare de Arte, clasa de canto muzică ușoară
ELENA GHEORGHE

Luni, 30 decembrie 2019 – ora 18.00
Ansamblul Doina Ceahlăului
Rubi’Ma Music ART
MIHAI MĂRGINEANU & BAND

Marți, 31 decembrie 2019 – ora 18.00
REVELION

Miercuri, 1 ianuarie 2020 – ora 18.00
Grupul „Joc de Neamț” Palatul Copiilor
Teona Racheriu
Daria Pintilie
Isabela Ciudin
TOSTOGAN

Joi, 2 ianuarie 2020 – ora 18.00
Ștefania Ursache
Razvan Ciobanu
Roxana Petricaru
DJ PROJECT & ANDIA

Vineri, 3 ianuarie 2020 –ora 18.00
Oana Ungureanu
Ionela Mardare
DOMNUL PROBLEMA

Sâmbătă, 4 ianuarie 2020 – ora 18.00
Simona Manolache
Sânziana Oșlobanu
Laurențiu Marian
Grupul Folcloric ,,Floare de colț”
ANSAMBLUL FOLCLORIC “FLORICICĂ DE LA MUNTE”

Duminică, 5 ianuarie 2020 – ora 18.00
Trupa Admis
RANDI & BAND

Mai jos, câteva clipuri de promovare difuzate de organizatori:

 

dad

………..

………………

………………

V.N.

 

Comentarii Facebook

Lasă un răspuns