Ceahlăul joacă la CFR Cluj în prima etapă / Liga 1, program TUR, sezon 2014-2015

ceahlaul 2

Etapa I, 26 iulieRapid Bucuresti – Steaua Bucuresti
CS Universitatea Craiova – Pandurii Targu Jiu
CFR Cluj – Ceahlaul Piatra Neamt
ASA Targu Mures – Universitatea Cluj
Concordia Chiajna – Astra Giurgiu
Dinamo Bucuresti – Otelul Galati
FC Brasov – Petrolul Ploiesti
FC Botosani – Gaz Metan Medias
CSMS Iasi – FC ViitorulEtapa a II-a, 2 augustSteaua Bucuresti – CS Universitatea Craiova
Pandurii Targu Jiu – CFR Cluj
Ceahlaul Piatra Neamt – ASA Targu Mures
Universitatea Cluj – Dinamo Bucuresti
Astra Giurgiu – FC Brasov
Otelul Galati – Concordia Chiajna
Petrolul Ploiesti – FC Botosani
Gaz Metan Medias – CSMS Iasi
FC Viitorul – Rapid Bucuresti

Etapa a III-a, 9 august
Rapid Bucuresti – Gaz Metan Medias
CS Universitatea Craiova – FC Viitorul
CFR Cluj – Steaua Bucuresti
Concordia Chiajna – Universitatea Cluj
Dinamo Bucuresti – ASA Targu Mures
FC Brasov – Otelul Galati
FC Botosani – Astra Giurgiu
CSMS Iasi – Petrolul Ploiesti
Pandurii Targu Jiu – Ceahlaul Piatra Neamt

Etapa a IV-a, 16 august

ASA Targu Mures – Concordia Chiajna
Steaua Bucuresti – Pandurii Targu Jiu
Ceahlaul Piatra Neamt – Dinamo Bucuresti
Universitatea Cluj – FC Brasov
Astra Giurgiu – CSMS Iasi
Otelul Galati – FC Botosani
Petrolul Ploiesti – Rapid Bucuresti
Gaz Metan Medias – CS Universitatea Craiova
FC Viitorul – CFR Cluj

Etapa a V-a, 23 august

Rapid Bucuresti – Astra Giurgiu
CS Universitatea Craiova – Petrolul Ploiesti
CFR Cluj – Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna – Dinamo Bucuresti
FC Brasov – ASA Targu Mures
FC Botosani – Universitatea Cluj
CSMS Iasi – Otelul Galati
Steaua Bucuresti – Ceahlaul Piatra Neamt
Pandurii Targu Jiu – FC Viitorul

Etapa VI-a, 30 august

ASA Targu Mures – FC Botosani
Dinamo Bucuresti – FC Brasov
Ceahlaul Piatra Neamt – Concordia Chiajna
Universitatea Cluj – CSMS Iasi
Astra Giurgiu – CS Universitatea Craiova
Otelul Galati – Rapid Bucuresti
Petrolul Ploiesti – CFR Cluj
Gaz Metan Medias – Pandurii Targu Jiu
FC Viitorul – Steaua Bucuresti

Etapa a VII-a, 13 septembrie

Rapid Bucuresti – Universitatea Cluj
CS Universitatea Craiova – Otelul Galati
CFR Cluj – Astra Giurgiu
FC Brasov – Concordia Chiajna
FC Botosani – Dinamo Bucuresti
CSMS Iasi – ASA Targu Mures
Steaua Bucuresti – Gaz Metan Medias
Pandurii Targu Jiu – Petrolul Ploiesti
FC Viitorul – Ceahlaul Piatra Neamt

Etapa a VIII-a, 20 septembrie

ASA Targu Mures – Rapid Bucuresti
Concordia Chiajna – FC Botosani
Dinamo Bucuresti – CSMS Iasi
Ceahlaul Piatra Neamt – FC Brasov
Universitatea Cluj – CS Universitatea Craiova
Astra Giurgiu – Pandurii Targu Jiu
Otelul Galati – CFR Cluj
Petrolul Ploiesti – Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias – FC Viitorul

Etapa a IX-a, 27 septembrie

Rapid Bucuresti – Dinamo Bucuresti
CS Universitatea Craiova – ASA Targu Mures
CFR Cluj – Universitatea Cluj
FC Botosani – FC Brasov
CSMS Iasi – Concordia Chiajna
Steaua Bucuresti – Astra Giurgiu
Pandurii Targu Jiu – Otelul Galati
Gaz Metan Medias – Ceahlaul Piatra Neamt
FC Viitorul – Petrolul Ploiesti

Etapa a X-a, 4 octombrie

ASA Targu Mures – CFR Cluj
Concordia Chiajna – Rapid Bucuresti
Dinamo Bucuresti – CS Universitatea Craiova
FC Brasov – CSMS Iasi
Ceahlaul Piatra Neamt – FC Botosani
Universitatea Cluj – Pandurii Targu Jiu
Astra Giurgiu – FC Viitorul
Otelul Galati – Steaua Bucuresti
Petrolul Ploiesti – Gaz Metan Medias

Etapa a XI-a, 18 octombrie

Rapid Bucuresti – FC Brasov
CS Universitatea Craiova – Concordia Chiajna
CFR Cluj – Dinamo Bucuresti
CSMS Iasi – FC Botosani
Steaua Bucuresti – Universitatea Cluj
Pandurii Targu Jiu – ASA Targu Mures
Petrolul Ploiesti – Ceahlaul Piatra Neamt
Gaz Metan Medias – Astra Giurgiu
FC Viitorul – Otelul Galati

Etapa a XII-a, 25 octombrie

ASA Targu Mures – Steaua Bucuresti
Concordia Chiajna – CFR Cluj
Dinamo Bucuresti – Pandurii Targu Jiu
FC Brasov – CS Universitatea Craiova
FC Botosani – Rapid Bucuresti
Ceahlaul Piatra Neamt – CSMS Iasi
Universitatea Cluj – FC Viitorul
Astra Giurgiu – Petrolul Ploiesti
Otelul Galati – Gaz Metan Medias

Etapa a XIII-a, 1 noiembrie

Rapid Bucuresti – CSMS Iasi
CS Universitatea Craiova – FC Botosani
CFR Cluj – FC Brasov
Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti
Pandurii Targu Jiu – Concordia Chiajna
Astra Giurgiu – Ceahlaul Piatra Neamt
Petrolul Ploiesti – Otelul Galati
Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj
FC Viitorul – ASA Targu Mures

Etapa a XIV-a, 8 noiembrie

Rapid Bucuresti – Ceahlaul Piatra Neamt
ASA Targu Mures – Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna – Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti – FC Viitorul
FC Brasov – Pandurii Targu Jiu
FC Botosani – CFR Cluj
CSMS Iasi – CS Universitatea Craiova
Universitatea Cluj – Petrolul Ploiesti
Otelul Galati – Astra Giurgiu

Etapa a XV-a, 22 noiembrie

CS Universitatea Craiova – Rapid Bucuresti
CFR Cluj – CSMS Iasi
Steaua Bucuresti – FC Brasov
Pandurii Targu Jiu – FC Botosani
Ceahlaul Piatra Neamt – Otelul Galati
Astra Giurgiu – Universitatea Cluj
Petrolul Ploiesti – ASA Targu Mures
Gaz Metan Medias – Dinamo Bucuresti
FC Viitorul – Concordia Chiajna

Etapa a XVI-a, 29 noiembrie

Rapid Bucuresti – CFR Cluj
CS Universitatea Craiova – Ceahlaul Piatra Neamt
ASA Targu Mures – Astra Giurgiu
Concordia Chiajna – Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti – Petrolul Ploiesti
FC Brasov – FC Viitorul
FC Botosani – Steaua Bucuresti
CSMS Iasi – Pandurii Targu Jiu
Universitatea Cluj – Otelul Galati

Etapa a XVII-a, 6 decembrie

CFR Cluj – CS Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti – CSMS Iasi
Pandurii Targu Jiu – Rapid Bucuresti
Ceahlaul Piatra Neamt – Universitatea Cluj
Astra Giurgiu – Dinamo Bucuresti
Otelul Galati – ASA Targu Mures
Petrolul Ploiesti – Concordia Chiajna
Gaz Metan Medias – FC Brasov
FC Viitorul – FC Botosani.

 

Lasă un răspuns