40 de „sfinți” noi în fruntea școlilor nemțene

După finalizarea celor patru probe ale concursului pentru ocuparea funcției de director și director adjunct al școlilor din Neamț, ISJ a publicat pe pagina de internet a instituției rezultatele. Iată cum arată, până în acest moment, lista noilor șefi ai instituțiilor de învățământ.

Colegiul Național de Informatică Piatra Neamț
Daniela Neamțu – director
Vasile Diaconu – director adjunct
Ana Maria Hogea – director adjunct

Colegiul Tehnic Forestier Piatra Neamț
Mihai Pavăl – director
Giovana Smău – director adjunct

Școala Gimnazială nr. 2 Piatra Neamț
Constantin Ciprian Neța – director

Școala Gimnazială nr. 5 Piatra Neamț
Carmen Liliana Beatrice Munteanu – director

Liceul Tehnologic „Ion Creangă” Pipirig
Elisabeta Gramadă – director
Cristian Vatamanu – director adjunct
Nadia Mihaela Sângeap – director adjunct

Școala Gimnazială „Vasile Conta” Ghidăoani
Vasile Bogdan Bilbor – director

Școala Gimnazială „Constantin Panțîru” Grințieș
Daniel Dieaconu – director

Colegiul Național „Roman Vodă” Roman
Mihaela Tanovici – director
Constantin Cătălin Macovei – director adjunct
Cristina Manuela Radu – director adjunct

Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Roman
Mihaela Cristina Rusu – director

Școala Gimnazială Bodești
Niculina Pușcașu – director

Liceul Teologic „Episcop Melchisedec” Roman
Ionuț Alexandru Amărinii – director

Liceul Teologic Romano – catolic „Sf. Francisc de Assisi” Roman
Cristinel Sociu – director

Liceul Tehnologic Nisiporești, Botești
Cleopatra Brândușa Bursuc – director

Școala Gimnazială „Carmen Sylva” Horia
Maria Ramona Munteanu – director

Școala Gimnazială „Otilia Cazimir” sat Cotu Vameș – Horia
Maria Palade – director

Școala Gimnazială comuna Urecheni
Mihai Marcel Tănăselea – director

Liceul Tehnologic comuna Valea Ursului
Iuliana Spătariu – director

Seminarul Tehnologic Ortodox „Veniamin Costachi”, sat Mănăstirea Neamț, comuna Vânători Neamț
Ioan Mihoc – director

Școala Gimnazială Nr. 1 Zănești
Isabela Jinaru – director
Elena David – director adjunct

Școala Gimnazială „Dr. Emanuel Rigler”, Ștefan cel Mare
Carmen Smarandei – director

Școala Gimnazială „Nicolae Apostol”, Ruginoasa
Maria Daniela Ciurariu – director

Școala Gimnazială „Gheorghe Nicolau”, Români
Mihaela Aldea – director

Colegiul Tehnic „Spiru Haret” Piatra Neamț
Radu Mititelu Cristodor – director

Colegiul Tehnic „Danubiana” Roman
Cristina Păun – director adjunct
Nicușor Cristian Pop – director adjunct

Colegiul Tehnic „Miron Costin” Roman
Ana Maria Zăloagă – director
Ana Maria Agape – director adjunct
Cristinica Viorica Sava – director adjunct

Liceul Tehnologic „Gheorghe Ruset Roznovnu”, Roznov
Ilarie Oana – director
Ioan Stroea – director adjunct

Școala Gimnazială „Calistrat Hogaș” Roman
Luminița Emilia Boloca – director
Viorel Rusu – director adjunct

V.N.

Comentarii Facebook

Lasă un răspuns